Hoş geldiniz, Harita, inşaat ve gayrimenkul sektörüne yönelik bir e-bilgi platformu olan kentharita.com, Soru cevap bölümü ile hizmetinizdedir. Kent Harita Eğitim, sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir platform sağlamaktadır.
Bir soru sor:

Nasıl Kullanılır ?

Kent Harita Eğitim Soru Cevap Platformu Hazır !

Kent Harita Eğitim bünyesinde açılmış olan, sorucevap.kentharita.com platformu, ücretsiz ve hızlı üyelik sisteminin yanında, kolay kullanım yapısıyla sizlerin hizmetine açılmıştır.

SORU CEVAP PLATFORMUNA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Soru & Cevap plaftormu, tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz, diğer üyelerimizin sorularını cevap verebileceğiniz bilgi alışverişine dayalı bir sistemdir.

Soru Cevap Platformu Nasıl Kullanılır ?

Soru cevap ana sayfasındaki sağ üst kısımda bulunan "giriş" bölümü foruma giriş veya üyelik için kullanılır. Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Üye olmak için "üye ol" butonuna tıklayarak "yeni üye kaydı" forumundan üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

E-posta onayı istemeden anında üyelik ile sisteme giriş yaparak soru sorabilirsiniz veya soruları cevaplandırabilirsiniz.

"Yeni Soru" Sormak İstiyorum ?

"Yeni soru" butonu,  ana sayfa sorular listesinin en üstünde bulunur. Ayrıca üst menüler kısmında "bir soru sor" butonu ile yeni soru panelini açabilirsiniz.

1- "bir soru sor" butonu ile yeni soru sayfasına geliyoruz

2-  Sormak istediğiniz soru başlığını yazınız.

3-  Sorunuza uygun kategori belirleyiniz.

4-  Geniş panel alanda sorunuzu açık şekilde belirtiniz.

5-  Sorunuzun arama plaftormlarında bulunabilmesi için, sorunuzun içeriğine uygun etiket kelime veya cümle belirleyiniz.

Örnek Soru : Yapı Kayıt belgesi Nasıl Alınır ? 

Etiketler: yapı kayıt belgesi, yapı kayıt belgesi nasıl alınır

6- Sorunuzu gönderiniz

...